Tuesday, 10 January 2012

Inez Oliveira: Star


Inez Oliveira submits this star design.  "The star resembles to a human or a book or something you like. The idea is the human meta-thought: choose to understand."


4 comments: 1. تجزیه و تحلیل فنی: بررسی ابعاد فنی طرح توجیهی مانند فناوری، ظرفیت، محل اجرا، ماشین آلات و تجهیزات تولید و ساختار مورد نیاز اجرای طرح است.
  استفاده از نرم افزار کامفار فارسی مشکل هزینه‌های زیاد تحلیل‌های اطلاعات مالی، زمان زیادی که برای تهیه‌ی آن‌ها مورد نیاز است و مشکل اشتباهات عمدی و غیر عمدی نیروی انسانی در تحلیل این اطلاعات را برطرف کرده و تجزیه و تحلیل‌های مالی و اقتصادی را با دقتی بسیار بیشتر و همچنین در زمان کوتاه‌تری نسبت به نیروی انسانی در اختیار مدیریت قرار می‌دهد.  مزایای شرکت در دوره آموزش کامفار تا حد زیادی روشن می‌شود. گذراندن دوره آموزش کامفار فرد را قادر به استفاده از نرم افزار کامفار می‌کند و بدین ترتیب یک فرصت شغلی بلندمرتبه را در اختیار او قرار می‌دهد. فرد پس از سپری کردن دوره آموزش کامفار آن هم در شرکت باتجربه و با سابقه‌ی بامداد قرن، خواهد توانست اطلاعات مورد نیاز مدیریت در تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان را برای او آماده کند و بدین ترتیب در حقیقت می‌توان گفت کاربر نرم افزار کامفار فارسی جایگاه کلیدی در تصمیمات مدیریتی و جهت‌گیری‌های مالی شرکت خواهد داشت.  تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری


  تهیه فایل کامفار برای پروژه ها


  خروجی های کامفار


  خرید نرم افزار کامفار


  دانلود فرمت خام طرح توجیهی


  دوره ارزیابی طرح ها

  ReplyDelete


 2. نرم افزار کامفار یکی از پراعتبارترین نرم افزارهای تحلیلی و درحقیقت یک مدل رایانه ای با هدف تحلیل و امکان سنجی در حوزه های فنی، اقتصادی و مالی می باشد و به جهت تحلیل طرح های کشاورزی، صنعتی، تجاری و معدنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مدل اصلی مورد استفاده در نرم افزار کامفار، زبانهای پاسکال و C هستند که از معتبرترین و پرکاربرد ترین زبانهای برنامه نویسی محسوب می شوند و میتوان حجم آن را قریب به ۵۰۰۰ خط در نظر گرفت.
  بهتر است ابتدا جهت دانستن نحوه ی دانلود فرمت خام طرح توجیهی، با خود طرح توجیهی آشنایی داشته باشیم. در این صورت آگاهی نسبت به این طرح و چرایی دانلود فرمت خام طرح توجیهی حاصل خواهد شد.  طرح توجیهی یک گزارش کامل است که توجیه‌ پذیری یک طرح را در ابعاد مختلفی می سنجد. این ابعاد شامل بعد های: بازار، فنی و مالی است. که در این طرح مورد بررسی و کنترل قرار می گیرند.
  گزارش طرح توجیهی یا Feasibility Study Report ، ابعاد مختلف یک پروژه را که شامل سه بخش بازار، فنی و مالی است، را بررسی میکند. می خواهیم با نحوه ی بررسی این سه بخش به شرح دانلود فرمت خام طرح توجیهی ادامه دهیم:
  تجزیه و تحلیل مالی: بررسی این بعد به منظور بررسی و تجزیه و تحلیل ابعاد مختلف مالی و سودآوری طرح توجیهی است.
  تجزیه و تحلیل بازار: در این بعد ابعاد مختلف بازار محصول طرح توجیهی بررسی و آنالیز می شود. شامل بررسی: کمبود محصول، بازار هدف مناسب محصول، عرضه محصول، میزان تقاضای محصول و  دوره آموزش کامفار


  دوره کامفار در محل شرکت ها


  فروش کتاب آموزش کامفار


  فروش نرم افزار کامفار


  نرم افزار کامفار فارسی


  یادگیری نرم افزار کامفار


  نرم افزار کامفار

  ReplyDelete
 3. Thank you for posting this info. Have a nice day!

  ReplyDelete